بسم رب المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف

چندتا تصویر که به همراه احادیثی زیبا هستند رو امروز قرار می دم

ان شاءالله مابقی رو بعدا می ذارم.

     

 

مهدیا ! ای پور رضا(علیه السلام) !

نمی دانم آن جمعه ای که بوی پونه و گل یاس و لاله می گیرد، کی از راه می رسد ؟
شاید این جمعه بیایی شاید ...ناراحت

نمی دانم تا کی باید به دلهایمان وعده دیدار تو را بدهیم ؟
نمی دانم باید تا کی صبر کنیم تا آن جمعه ای که آسمان می شکافد و زمین بر دف می زند و دریا برای قدوم نازنینت آب می پاشد و آتش ، اسپند دودد می کند و باران از شوق می بارد و به استقبالت می آید ، از راه برسد ؟
دری که به روی روز جمعه ای که تو در آن حضور داری و آن روز نماز جمعه اش به امامت تو اقامه می شود و همه ملزم به شرکت در آن خواهند بود هنوز بسته است . نمی دانم تو خود کی می خواهی اذن باز شدن را به این در بدهی ؟

نمی دانم تا کی باید ندبه نبودن تو را بگیریم و از فراقت بنالیم تا که شاید نظری بر این خسته دلان بگشایی و آنان را با دستان نوازشگر مهربانت بنوازی .
ای یادگار رضا ! ای چکیده عشق علی (علیه السلام) ! ای مهربان سنگ صبور ! در بیابان دهشت و فساد و فتنه قرار گرفته ایم و هرلحظه بیم آن داریم که در این بیابان فنا شویم ، پس مددمان کن .

ای مایه سرور ! ای سر پنهان حق ! تا کی می خواهی در پرده نهان باشی؟
نمی دانم تا کی باید برای دیدن تو جستجو کنیم و از هر جا سراغی از تو بگیریم ؟ در ظهور تو تاخیر بسیار است و این تاخیر ما را در به در هر کوه و برزنی کرده است و با ناله هم آغوش نموده است دگر صبر بر فراقت نداریم و مشتاق تو و آن شمشیر دودم تو هستیم .
ای نگین انگشتری فاطمه (سلام الله علیها) ! ای یوسف محزون رضا (علیه السلام) ! پا در رکاب نما و این جهان را امن و امان نما .