تراکت احادیث پیرامون امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)

بسم رب المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف

چندتا تصویر که به همراه احادیثی زیبا هستند رو امروز قرار می دم

ان شاءالله مابقی رو بعدا می ذارم.

     

 

مهدیا ! ای پور رضا(علیه السلام) !

نمی دانم آن جمعه ای که بوی پونه و گل یاس و لاله می گیرد، کی از راه می رسد ؟
شاید این جمعه بیایی شاید ...ناراحت

نمی دانم تا کی باید به دلهایمان وعده دیدار تو را بدهیم ؟
نمی دانم باید تا کی صبر کنیم تا آن جمعه ای که آسمان می شکافد و زمین بر دف می زند و دریا برای قدوم نازنینت آب می پاشد و آتش ، اسپند دودد می کند و باران از شوق می بارد و به استقبالت می آید ، از راه برسد ؟
دری که به روی روز جمعه ای که تو در آن حضور داری و آن روز نماز جمعه اش به امامت تو اقامه می شود و همه ملزم به شرکت در آن خواهند بود هنوز بسته است . نمی دانم تو خود کی می خواهی اذن باز شدن را به این در بدهی ؟

نمی دانم تا کی باید ندبه نبودن تو را بگیریم و از فراقت بنالیم تا که شاید نظری بر این خسته دلان بگشایی و آنان را با دستان نوازشگر مهربانت بنوازی .
ای یادگار رضا ! ای چکیده عشق علی (علیه السلام) ! ای مهربان سنگ صبور ! در بیابان دهشت و فساد و فتنه قرار گرفته ایم و هرلحظه بیم آن داریم که در این بیابان فنا شویم ، پس مددمان کن .

ای مایه سرور ! ای سر پنهان حق ! تا کی می خواهی در پرده نهان باشی؟
نمی دانم تا کی باید برای دیدن تو جستجو کنیم و از هر جا سراغی از تو بگیریم ؟ در ظهور تو تاخیر بسیار است و این تاخیر ما را در به در هر کوه و برزنی کرده است و با ناله هم آغوش نموده است دگر صبر بر فراقت نداریم و مشتاق تو و آن شمشیر دودم تو هستیم .
ای نگین انگشتری فاطمه (سلام الله علیها) ! ای یوسف محزون رضا (علیه السلام) ! پا در رکاب نما و این جهان را امن و امان نما .
 

/ 0 نظر / 21 بازدید